Playstation – rozrywka, na którą Cię stać

Komputery oraz całe uniwersum, które jest z nimi związane, błyskawicznie podbiło cały świat. W obecnych czasach trudno by było sobie wyobrazić świat bez Internetu, gier komputerowych, czy też platform filmowych i rozrywkowych. Dla tych osób, które nie wyobrażają sobie życia bez gier, stworzono specjalne urządzenia, umożliwiające korzystanie z nich na komfortowym poziomie. Mamy tu na myśli konsole do gier. To, co jednym wydaje się być tylko i wyłącznie zabawą, dla drugich może się stać nawet treścią życia, czy też sposobem na zarabianie pieniędzy. Nikogo już dziś nie dziwią kanały online, które transmitują rozgrywki komputerowe, czy też pokazują jak można rozegrać daną grę. Streamingi najpopularniejszych graczy przyciągają rzesze odbiorców. Warto więc zainwestować w dobrą konsolę do gry, jeśli uważamy, że jest to rozrywka stworzona właśnie dla nas. Z pewnością pozwoli nam się to raz na jakiś czas oderwać od rzeczywistości i maksymalnie zrelaksować w zaciszu własnego mieszkania.

Playstation 4 a może Playstation 5 – gdzie szukać dobrych rozwiązań?

Jeśli więc chcemy sięgnąć po produkt firmy Sony Playstation cztery albo nową piątkę, koniecznie powinniśmy znaleźć dobrze zaopatrzony sklep internetowy lub stacjonarny, który nam taki zakup umożliwi. Playstation 4 jak i Playstation 5 z pewnością nabędziemy w markecie Neonet. Można tam nabyć, m.in. te konsole oraz tysiące innych produktów. Zaletą zakupów jest niewątpliwie fakt, że można ich dokonać na raty, co w przypadku najnowocześniejszych urządzeń, wyposażonych np. w Playstation VR, może mieć duże znaczenie. Konsola może nam posłużyć nie tylko do grania, np. w “Call of Duty”, czy też w inne gry. Możemy też na niej słuchać muzyki albo używać jej do oglądania filmów. Posiadając w domu, np. Sony Playstation 5 możemy do woli zaopatrywać się w ulubione gry w dostępnym online Playstation Store. Ważną sprawą jest to by nasze wymagania sprzętowe szły w parze z tym, do czego zamierzamy jej używać. Najlepiej więc jest inwestować w nową generację konsol, by nasze domowe centrum wydarzeń rozrywkowych, sprawiło nam ja najwięcej przyjemności, ale bardzo dużo gier z pewnością będzie także działać na konsoli PS4.

Playstation 4 – starsza konsola warta naszej uwagi

Wbrew pozorom decydując się na konsolę PS4, możemy się spodziewać całkiem pojemnego dysku twardego, który może mieć objętość od pięciuset do tysiąca gigabajtów danych. Na tę konsolę nadal jest dostępnych wiele gier, a jej zaletą jest dość niska cena która oscyluje w granicach półtora tysiąca złotych. Kupując konsolę starszego typu warto się zainteresować jej rozszerzonymi wersjami, znanymi jako Slim oraz Pro. Jeśli więc szukasz sprzętu w rozsądnej cenie, który da Ci wiele potencjalnych możliwości, to zakup tej konsoli wydaje się być bardzo rozsądnym posunięciem. Gry działają na niej bez zarzutu. Konsola jest także wyposażona w technologię HDR, dzięki której barwy na ekranie są odwzorowywane w bardzo szerokim spektrum. Warto także nabyć model, w którym dysk twardy ma pojemność jednego terabajta, bo to z pewnością pomoże nam się zapoznać z licznymi filmami oraz innymi grami z dedykowanego im sklepu online. Starsze produkty firmy Sony, takie jak konsole PS4 na pewno znajdą swoich zwolenników oraz zwolenniczki, którzy chcą wydać mniej, ale mieć dobre wrażenia w zaciszu własnego mieszkania.

Konsola Playstation 5 – warto trzymać rękę na pulsie

PS5 jest najnowszym dzieckiem koncerny Sony, jeśli chodzi o konsole do gier. Wyposażona w kontroler bezprzewodowy Dual Sense, pokazuje że gry na tej konsoli nabierają zupełnie nowego, wręcz kosmicznego, wymiaru. PS5 to także jakość obrazu określana jako 4K, szybki dysk SSD, błyskawiczna responsywność, technologia HDR, ray tracing i dźwięk 3D. Ten najnowszy typ konsoli Sony sprawi, że w każdej grze można się naprawdę zanurzyć aż po czubek głowy. Obraz ma tutaj wydajność rzędu stu dwudziestu klatek na sekundę, a więc jest to technologia naprawdę z najwyższej półki. Ma to oczywiście odzwierciedlenie w jej cenie, która jest wyższa niż w przypadku PS4. Na wyżej wymienionej stronie sprzedażowej możemy także nabyć wszystkie dodatkowe produkty, które sprawią, że korzystanie z jej potencjalnych możliwości będzie jeszcze pełniejsze. Przyda nam się na pewno bezprzewodowy pad do PS5, który ma wbudowaną wibrację oraz kontroler, co z pewnością wpływa na lepszą jakość gry. Pad można nabyć w dogodnej dla nas formie, korzystając z różnych promocji, które są często dostępne, np. podczas zakupów online. Gry na Playstation 5 możemy nabyć w formie kodów dożywotnich albo ograniczonych czasowo. To nowoczesne rozwiązanie ułatwi nam korzystanie z takich gier, na jakich nam naprawdę zależy. Warto więc szukać rozwiązań dopasowanych do naszych potrzeb. Konsole najnowszej generacji dają nam dostęp do dźwięku oraz obrazu, który naprawdę nas zachwyci. W zależności od potrzeb oraz zasobności konta znajdziesz taką konsolę, na którą będzie Cię stać. Neonet na pewno Ci to ułatwi. Skorzystaj z ich oferty jeszcze dziś – to będzie strzał w dziesiątkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *