Poradnik e-sprzedawcy, Shoper integracje z ErpBox

Większość internetowych sprzedawców z pewnością zaznajomiona jest z oprogramowaniem Shoper, które stanowi jeden z najpopularniejszych rozwiązań w branży. Dlaczego? Jest to kompleksowe i praktyczne rozwiązanie dla każdej osoby, która swój biznes prowadzi w sieci. Jego głównym atutem jest szeroki zakres funkcji, jakie oferuje, a także duża elastyczność, która w pełni zaspokoi potrzeby internetowego przedsiębiorcy.

Decydując się na oprogramowanie Shoper, sprzedawca może spodziewać się między innymi:

  • nowoczesnych metod płatności
  • optymalizacji prowadzenia sklepu na Facebooku
  • wyboru interesujących szablonów graficznych

Jak widać, Shoper jest w stanie efektywnie rozwiązać problemy e-sprzedawcy, dlatego warto bliżej przyjrzeć się jego możliwościom – wszystkie z nich są dostępne na jego stronie i opisane w sposób szczegółowy. Trzeba jednak wspomnieć, że na uwagę zasługują także dodatki do tego oprogramowania, z których skorzystać mogą osoby, które posiadają już sklep na nim oparty. Do dodatków tych można zaliczyć choćby App Store, pakiet Office czy certyfikat SSL.

Połączenie funkcji – ErpBox a Shoper integracje

Naturalnym krokiem w rozwoju każdego sklepu internetowego jest automatyzacja i optymalizacja jak największego zakresu procesów, które w nim zachodzą. Staje się to koniecznością, gdy sklep Shoper przestaje być jedynym kanałem sprzedaży, a zaczynają towarzyszyć mu alternatywy, tworząc pełną sieć zasięgów sprzedawcy. Do popularnych serwisów aukcyjnych, które są w powszechnym użyciu, zaliczyć można:

  • Allegro
  • eBay
  • Amazon
  • Morele

Jest to rozwiązanie bardzo efektywne pod względem docierania do jak najszerszego grona klientów, lecz oznacza także, że mogą wystąpić pewne problemy z organizacją. Shoper integracje z ErpBox pozwoli je rozwiązać, usprawniając obsługę sklepu za pomocą wyspecjalizowanego zestawu funkcji, w które wliczyć można:

  • sprawną synchronizację danych pomiędzy poszczególnymi kanałami sprzedaży
  • automatyczne pobieranie danych do wysyłki oraz informacji o płatnościach
  • połączenie przez API

Opcje te zdecydowanie prezentują się dość atrakcyjnie! Nie ulega wątpliwości, że Shoper integracje znacznie pomoże w zoptymalizowaniu działania sklepu, co przełoży się na ogólne wyniki sprzedaży, obsługę klienta i ograniczenie ryzyka pomyłek. Jeśli tylko jest się właścicielem sklepu, który wkracza na bardziej dynamiczny tor rozwoju, nie ma co zwlekać – profesjonalne rozwiązania, takie jak ErpBox oraz towarzyszące mu opcje integracji są na wyciągnięcie ręki!

Jakie korzyści może przynieść ErpBox – dlaczego warto?

W praktyce korzystanie z tego oprogramowania to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Co więcej, ErpBox stanowi oprogramowanie, które nieustannie wzbogacane jest o nowe funkcje, poszerzając swój imponujący zakres możliwości. Przy e-commerce jest to konieczność – dynamicznie zmieniające się warunki na rynku zmuszają sprzedawców do elastyczności, aby zawsze utrzymać się na topie i spełniać najwyższe standardy. Wniosek nasuwa się sam – warto sięgać po innowacje i nie bać się iść naprzód!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *