Strony internetowe Kępno – to wszechstronne i rzeczowa strona, wykonana od postaw

Strona internetowa jest jak żywy organizm, w której kodzie z biegiem czasu, zachodzącą nieustanne zmiany. Dlatego potrzebna jest jej odpowiednia konserwacja, nawet jeśli ona działa już bardzo długo. Przecież zawsze jest coś do poprawienia, naprawienia bądź wykonania całkowicie od nowa.

Kim jesteśmy, czym zajmujemy się na co dzień ?

Jesteśmy polską firmą, która w tej branży posiada ponad 10- letnie doświadczenie zawodowe. Opieramy je na praktyce wynikającej z wielu zrealizowanych, a co istotne- pomyślnie zakończonych projektów. Nie opieramy oraz nie chcemy świadczyć naszej pracy, tylko i  wyłącznie na suchym gadaniu.

Zajmujemy się od lat projektowaniem stron od tzw. “ich kuchni Webowej”, czyli od środka. Równocześnie tworzymy szaty graficzne dla stron internetowych. Właściwie wszystko, co robimy, to realizujemy to, od najprostszych do najbardziej zaawansowanych czynności, np.:  grafik, układów menu, rozbudowana galeria zdjęć oparta na suwaku typu slider (pasku służącego do przewijania kolejny zdjęć).

Strony internetowe Kępno, tworzenie stron to nasz żywioł i jednocześnie nasza pasja. U nas każda strona internetowa zaprojektowana zawsze od podszewki.

Nasza kompleksowa i wszechstronna firmowa oferta usług

Dla nas ważny jest każdy detal, nie to tylko sam  kod, ale także wartość merytoryczna, graficzna i stylistyczna strony. A co najważniejsze, to zachowanie spójność całego contentu, w  którym zagnieżdżony (zamieszczony) został kod HTML w samym szkielecie witryny internetowej. Jest to tzw. część kodowa zawarta pomiędzy znacznikami.  Jej część kodowa zawarta jest m.in. pomiędzy  znacznikami  <head> <BODY> </BODY > </head>  w tzw. ciele strony.
  Przykładowe usługi, są to m.in.:

 • przeprowadzamy migracje (przenoszenie) stron internetowych pomiędzy systemami zarządzania treścią (CMS),
 • doradzamy, podpowiadamy wybór serwera hostingowego dla strony www,
 • kreujemy (piszemy) autorskie biblioteki  typu “Framework”,
 • opracowujemy- gotowe skrypty dla stron dynamicznych www,
 • rozbudowujemy gotowe systemy CMS o nowe funkcje, rozszerzenia,
 • przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa,
 • wykonujemy i przeprowadzamy wdrażanie: ustawień / konfiguracji dla stron www,
 • projektujemy- systemy sklepów online dla e-commerce, zawsze od podstaw bądź na bazie już istniejących rozwiązań, oczywiście z modyfikacją tych bieżących,
 • realizujemy oraz przygotowujemy własną implementację tzw. plugin ów (wtyczek dla  przeglądarek www, serwisów CMS,
 • projektujemy od podstaw bazy danych MYSQ, SQL na potrzeby serwisów www i wiele innych rzeczy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Co nas odróżnia spośród innych firm, świadczących tego typu firm na polskim rynku?

Tworzenie stron internetowych    w naszej firmie można podzieli zawrzeć w kilku głównych filarach idei, która jest obecna w naszej codziennej pracy, a jest to:

 • Terminowość, ponieważ liczy się czas i efekty.
 • Bezpłatne doradztwo i konsultacje na każdym etapie realizacji projektu, od “A”  do  “Z”.
 • Audyty bezpieczeństwa wykonywane są, w czasie prac, jak  i po zakończonym  projekcie- całkowicie nieodpłatnie.
 • Atrakcyjne ceny, nie są one wzięte z kosmosu czy z sufitu. Są one wyliczane za fizyczną i dobrze wykonaną pracę. Fuszerka, nie dziękujemy, jednak to nie dla nas.

CIĄGŁA PRAKTYKA CZYNI MISTRZA!
W praktyce oznacza to, że projektowanie przez nas oraz tworzenie stron internetowych    zawsze zaczyna się od podstaw, czyli od kodu źródłowego i tekstu poprzez stworzenie menu i grafiki,  aż po utworzenie rozwiązań technologicznych programistycznych) software’owych.

Zawsze fachowa i kompleksowa  obsługa, z nami  zawsze to się uda i wyjdzie najlepiej

ZAWSZE W PEŁNI PROFESJONALNA OBSŁUGA KAŻDEGO PROJEKTU:

1. Pozycjonowanie SEO  stron www:
Wyszukujemy i dobieramy odpowiednie słowa kluczowe do tekstów z największą liczbą zapytań, a także optymalizujemy kod istniejących już stron www zgodnie z zasadami SEO.

Zbierz razem z nami więcej “kliknięć”, pozostaw konkurencję daleko w tyle.

2. Deklaracja dostępności:
Przygotujemy dla Twojej strony wszelkie nieodzowne deklaracje RODO oraz inne. Wszystko to zgodnie z aktualnymi prawnymi wymaganiami i technicznymi- zawartymi w ustawie z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.

Prawo zawsze u nas jest traktowane należycie poważnie, a także przestrzegane. Zresztą działamy zawsze legalnie na rynku, już od ponad 10 lat!

3. Wydajne strony internetowe:
Tworzenie stron internetowych to wieloetapowa praca. Tworzymy nowoczesne i niezwykle szybko działające, bo wydajne serwisy, portale, vortale internetowe na podstawie najnowszych standardów oraz wzorców projektowania Sieci WEB.

Uwaga!: Vortale są to serwisy poświęcone tylko i wyłącznie jednej tematyce branżowej, np. oblamowanie elektryczne.

Robimy je tak, aby zawsze przynosiły Klientowi oczekiwane efekty wraz z satysfakcjonującymi rezultatami.

4. Aplikacje webowe:
Wykonamy każdą system, każdą aplikację lub rozwiniemy tą zaprojektowaną przez Klienta. Katalog produktów dla hurtowni czy  Intranet dla Twojej  firmy?

Proszę bardzo, zrobimy to, a także wykonamy resztę rzeczy, wszystko według Twoich życzeń oraz tego, co będzie Ci potrzebne.

5. Kampanie Google Ads:
Strony internetowe Kępno  i kampanie AdWords Google, są to kampanie Google Ads (dawniej usługa występowała pod nazwą: Google AdWords)   na Sieć wyszukiwania i Sieć reklamową oraz tzw. społeczność remarketingu.

Nasz zespół pomaga w ustalaniu optymalnego budżetu wraz z utworzeniem trafnych grup reklamowych, które trafiają do konkretnych odbiorców.

6. Hosting i administracja serwisami www:
Hosting i administracja strony to odpowiedzialne zajęcie. Dlatego zapewnimy też Tobie administrowanie serwerem oraz wszelką 24-godzinny support techniczny.

W Twoim imieniu będziemy zakładać i konfigurować skrzynki pocztowe oraz dostęp do serwera FTP. Mamy przećwiczone różne warianty i oferty dostawców, dzięki temu dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

7. Materiały reklamowe i prasowe:
Materiały reklamowe są również niezwykle istotne, bez tego żadna firma nie istnieje. Dlatego potrzebna jest głośna, ale i zarazem kulturalna, a także skuteczna reklama Twojej marki-szerokiej rozpoznawalności Twojej firmy.

Pieczołowicie zadbamy o właściwy wizerunek Twojego biznesu w Internecie. W sposób kompleksowy zaprojektujemy: logotyp, księgę znaku, animację, video, wizytówki. Poszerzymy jednocześnie Twoja firmową stronę o  zorganizowaną  sesję zdjęciową pracowników, produktów oraz siedziby firmy.

8. Strony w technologii  WCAG v. 2. 1:
Wykonujemy strony dla: gmin, miast, czy także urzędów, projekty serwisów www  zgodnych ze standardem WCAG 2.1 oraz  WCAG 2.0.  Dzięki temu pisane przez nas strony posiadają również moduł  “Biuletynu Informacji Publicznej BIP” .

Żaden projekt strony www dla urzędu, czy  innej instytucji państwowej albo prywatnej, nam niestraszny. Po prostu siadamy przed komputerami,  zakasujemy rękawy i bierzemy się do pracy.

9. Intuicyjne sklepy internetowe:
Budowa sklepu internetowego to dla naszego zespołu nie problem. Kiedy sprzedajesz towary albo usługi lub zarówno przedmioty, jak i usługi,  to wydajny sklep internetowy jest tu niezbędny w Twoim biznesie.

Stworzymy sklep, który będzie intuicyjny oraz przejrzysty w poruszaniu się po nim, dla Twoich Klientów i zarabiający sam na siebie oraz oczywiście na Twój zysk.

********************
Zainteresowała Cię nasza oferta?, to świetnie, zapraszamy do nas. Skontaktuj się z nami lub przyjdź do nas i przekonaj się sam, jakie to proste.  Gdy mówisz, to  my Cię uważnie słuchamy i wychodzimy naprzeciw Twoim wymaganiom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *